Jak działa fotobudka

Obsługa naszej Fotobudki jest tak prosta, jak ... obsługa iPada :) ... wszystko robi się samo:

#1 - podchodzisz do Fotobudki ... z Tym Kimś ... lub z grupą przyjaciół i wybieracie rożne zabawne gadżety (gadżetów jest tak dużo, że każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego do fotografii :)

#2 - ktoś z Was muska przyjazny ekran dotykowy, zaczyna się odliczanie, macie 5 sekund na przybranie dowolnej, wygodnej, zabawnej pozy do zdjęcia.  Wszystko widzicie przed sobą na ekranie!

#3 - delikatnie błyska flash ... jest pierwsze ujęcie!  A po kilku sekundach jeszcze drugie a nawet trzecie!

#4 - po chwili wyświetla się na ekranie gotowa, spersonalizowana fotka ze wszystkimi ujęciami razem,

#5 - mija niecałe pół minuty - fotograficznej jakości odbitka już jest wydrukowana!  Po każdej z sesji nasza Fotobudka wydrukuje odbitkę ze wszystkimi ujęciami razem, w pełnym formacie pocztówkowym 10x15cm (na życzenie odbitka może być podzielona na dwa paski - w typowym fotobudkowym formacie 5x15cm). 

#6 - a w międzyczasie: właśnie wyświetlaną na ekranie fotobudki odbitkę możesz dodatkowo wysłać na swój adres email!

 

A jak na imprezie jest Księga Gości - Fotobudka może zawsze wydukować dodatkowe odbitki - do wklejenia do Księgi Gości!  Goście mogą wtedy wkleić swoje najlepsze fotki z fotobudki do Księgi Gości i opatrzyć je swoim osobistym wpisem :)

Zabawę z Fotobudka niest nielimitwana - liczba sesji zdjęciowych jest nieograniczona, z Fotobudką można bawić się do woli, (jedynym limitem jest ... upływający czas :)

Zabawa jest fantastyczna!

 

Facebook